UAB Latmas
UAB "Latmas" įsikūrė 1993 m. gegužės mėn. Nuo pat pirmųjų darbo metų bendrovė verčiasi nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimu, nekilnojamojo turto pirkimu, pardavimu, nuoma, konsultuoja investicijų į nekilnojamojo turto klausimais, tvarko nekilnojamojo turto dokumentus, ruošia nekilnojamojo turto dokumentus sandoriui, tarpininkauja perkant - parduodant nekilnojamąjį turtą ir t.t. Taip pat atliekame statinių kadastrinių matavimų darbus.

UAB "Latmas" yra viena iš Lietuvos turtą ir verslą vertinančių įmonių asociacijos steigėjų ir narė. Bendrovės turto vertintojai nuolat kelia savo kvalifikaciją Lietuvos turto vertintojų asociacijos rengiamose konferencijose bei seminaruose. UAB "Latmas" Įrašymo į Išorės turto arba verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą pažymėjimas Nr.000104, išduotas 2012-08-01. UAB "Latmas" sudariusi bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos bankais: Swedbank AB, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB SEB bankas, AB DNB bankas, Allied Irish Banks, P.l.c. Lietuvos filialas, AB Šiaulių bankas ir Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius.

Per savo veiklos laikotarpį UAB "Latmas" yra sukaupusi didelę duomenų bazę, kuri leidžia analizuoti padėtį nekilnojamojo turto rinkoje, stebėti kainų svyravimo tendencijas, išskirti prioritetus besikeičiant nekilnojamojo turto paklausai ir pasiūlai, kvalifikuotai teikti nekilnojamojo turto paslaugas, dirbti su investicijomis į nekilnojamąjį turtą.

Ilgametė UAB "Latmas" darbuotojų patirtis užtikrina objektyvų, kokybišką ir operatyvų darbą. Turto vertinimo darbai atliekami kokybiškai ir tiksliai sutartu laiku.

UAB "Latmas"

Nekilnojamojo turto pirkimas, pardavimas, nuoma.
Priimame užsakymus parduodamo, nuomojamo nekilnojamojo turto paieškai.
Tarpininkaujame parduodant, išnuomojant nekilnojamąjį turtą.
Padedame paruošti pirkimo - pardavimo, nuomos sutartis.
Nuomotojams surandame patikimus nuomininkus.
Atliekame nekilnojamojo, kilnojamojo turto  ir verslo vertinimus visoje Lietuvoje.
Vertiname nekilnojamąjį, kilnojamąjį turtą ir verslą bankams.
Konsultuojame visais nekilnojamojo turto klausimais.
Konsultuojame investiciniais klausimais.
Padedame investuoti į nekilnojamąjį turtą.
Tvarkome nekilnojamojo turto dokumentus.
Ruošiame dokumentus pirkimo-pardavimo sandoriui.
Atliekame statinių (pastatų, butų, patalpų) kadastrinius matavimus.

Nesiseka pačiam parduoti nekilnojamojo turto? O galbūt nerandate patikimų nuomininkų? Iš gausybės siūlomų objektų negalite išsirinkti to vienintelio? O galbūt tiesiog nerandate visus Jūsų poreikius tenkinančio turto? Esate komercinio ar gamybinio nekilnojamojo turto savininkas norintis gauti iš jo maksimalias pajamas ar pelningai parduoti? O gal norite investuoti į tokį turtą? Galbūt netvarkingi Jūsų nekilnojamojo turto dokumentai, o Jūs neturite nei laiko, nei noro jų tvarkyti? Gal Jūsų pastatai ar statiniai  neseniai baigti statyti, rekonstruoti ar kitaip pertvarkyti, Jums reikia atlikti kadastrinius matavimus? 

Visais atvejais  su malonumu Jums padėsime - UAB "Latmas" kolektyvas! 
                                                                     
 Bendradarbiaukime!