KONTAKTAI
Kaunas, Vasario 16-osios g. 6, LT-44250
Tel. 8 37 409360
Fax. 8 37 201976
el.paštas: info@latmas.lt

Darbo laikas:
I - IV: 8:30 - 17:30
V: 8:30 - 16:30



 
Vilnius, Kalvarijų g. 125
Tel. / fax. 8 5 2123300
el.paštas: vilnius@latmas.lt

Darbo laikas:
I - IV: 8:30 - 17:30
V: 8:30 - 16:30





Nekilnojamojo turto vadybininkai:

Kauno skyrius:
Rimvydas Miseliūnas (37) 409361 (8 688) 71044 rm@latmas.lt
Aurimas Petkus (37) 409360 (8 609) 81810 aurimas@latmas.lt
Ilona Bubnelienė (37) 409360 (8 682) 17319 ilona@latmas.lt
Edgaras Kaselis (37) 409363 (8 687) 95314 edgaras@latmas.lt
Nerijus Rimkus
(37) 409360   
(8 686) 86101
nerijusr@latmas.lt
       


NT pardavimų ir projektų vadovas

Irmantas Januška (8 606) 71770 irmantas@latmas.lt


Nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertintojai

Kauno skyrius:      
Gintautas Tamašauskas (37) 409360 (8 687) 21866  gintautas@latmas.lt
Sigitas Vainauskas (37) 409360 (8 610) 70719  sigitas@latmas.lt
Ilona Bubnelienė (37) 409360 (8 682) 17319  ilona@latmas.lt
Nerijus Rimkus
(37) 409360
(8 686) 86101  nerijusr@latmas.lt
Edgaras Kaselis (37) 409360  (8 687) 95314   edgaras@latmas.lt

Vilniaus skyrius:
     
Alvydas Kazlauskas (5) 2123300 (8 614) 57540 alvydas@latmas.lt
Lidija Kinkienė (5) 2123300 (8 615) 59439
lidija@latmas.lt; vilnius@latmas.lt


Pastatų kadastrinių matavimų specialistė

Vilija Kavaliauskienė (37) 409360 (8 686) 33163 vilija@latmas.lt