Darbuotojų kontaktai

Nekilnojamojo turto vadybininkai:

Kauno skyrius:
Rimvydas Miseliūnas (37) 409361 (8 688) 71044 rm@latmas.lt
Nerijus Brazaitis (37) 409360 (8 612) 80601 nerijus@latmas.lt
Algis Grigaliūnas (37) 409362 (8 614) 96863 algis@latmas.lt
Ilona Bubnelienė (37) 409360 (8 682) 17319 ilona@latmas.lt
Edgaras Kaselis (37) 409363 (8 687) 95314 edgaras@latmas.lt
Nerijus Rimkus (37) 409360   
(8 686) 86101
nerijusr@latmas.lt


Nekilnojamojo, kilnojamojo ir verslo turto vertintojai

Kauno skyrius:      
Gintautas Tamašauskas (37) 409360 (8 687) 21866  gintautas@latmas.lt
Sigitas Vainauskas (37) 409360 (8 610) 70719  sigitas@latmas.lt
Ilona Bubnelienė (37) 409360 (8 682) 17319  ilona@latmas.lt
Nerijus Rimkus
(37) 409360
(8 686) 86101  nerijusr@latmas.lt

Vilniaus skyrius:
     
Lidija Kinkienė   (8 615) 59439  lidija@latmas.lt
Alvydas Kazlauskas
(5) 2123300
(8 614) 57540
alvydas@latmas.lt


Pastatų kadastrinių matavimų specialistė

Vilija Kavaliauskienė (37) 409360 (8 686) 33163 vilija@latmas.lt